cropped bodrum havuz kimyasallari bodrum havuz ekipmanlari bodrum havuz bakim 1 - Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

BODRUM HAVUZCU HAVUZ BAKIM HİZMETLERİ VE KİMYASAL SATIŞI

Irmak Teknik, havuz kültürünün en yaygın olduğu bölgelerden biri olan Bodrum’da kuruldu. Havuz imalatı, tadilat ve bakımına yönelik çözümler sunan kurum, yenilikçi ve modern yapısıyla Bodrum’un en iyi havuz imalat şirketi olarak değerini arttırmaya devam ediyor.

Kurum; lüks otel, pansiyon ve villa gibi yapılar için üretilen estetik yüzme ve süs havuzu modelleriyle Bodrum’un havuz kültürüne yön veriyor.

Irmak Teknik, Bodrum’daki havuz sahiplerinin ihtiyaç duyduğu havuz kimyasalları ve çeşitli havuz aksesuar ürünlerini tedarik edebilmelerini sağlamak adına havuzcumarket.com iştirakini hayata geçirdi.Özellikle Bodrum ve çevresine hızlı ürün teslimi yapan havuzcumarket.com, Türkiye’nin her bölgesine gönderim yaparak; havuz ürünleri tedarik zincirinin önemli bir markası haline geliyor.

Irmak Teknik, birinci sınıf malzeme ve işçilikle imal edilen yüzme ve süs havuzları; estetik yapıları ve yeni bir havuz deneyimi sunan nitelikleriyle tercih edilebilirliğini artırıyor. Güvenilir, sağlam ve insan sağlığına en uygun malzemeler kullanılarak imal edilen havuz modelleri; arzu edilen tasarım ve boyutta yapılıyor.

Irmak teknik siz değerli müşterilerimize kalitesiz sorunsuz güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

EVİNİZE DEĞER KATIN

Yapılan pek çok araştırma, içerisinde havuz bulunan evlerin, evin mevcut emlak değerinden %20 daha pahalı fiyatlara yükselttiğini gösteriyor. Ayrıca, havuz bulunan evlerin çok daha kolay kiraya verildiği ve satıldığı belirtiliyor. Havuza yatırım yapmak, evinizin değerini ve keyfini arttırır. Bir havuzla evinize değer katın!

SEVDİKLERİNİZLE VAKİT GEÇİRMENİN EN GÜZEL YOLU

Evinizde bulunan bir yüzme havuzu, sevdiklerinizle beraber keyif ve eğlence dolu vakit geçirme imkânı sağlar. Çocuklarınızı yüzme kurslarına yazdırmak zorunda kalmayacaksınız. Çocuklarınız ya da torunlarınız evden ayrılmak istemeyecek ve hafta sonları size gelmeyi iple çekecekler.

EVİM EVİM GÜZEL EVİM

Evinizde bir yüzme havuzunuzun olması; canınızın istediği her an kullanabileceğiniz, dinlendirici ve ferahlatıcı bir ortamın keyfini çıkarmaktır. Su kenarında dinlenme, kahvaltı, kahve arası aperatifler, akşam yemeği ile havuz başı parti keyfi daima yanı başınızda demektir. Evdeki havuzdan daha güzel ve eğlenceli başka neresi olabilir ki? Evim evim güzel evim…

BÜTÇENİZİ ZORLAMADAN EĞLENME İMKANI

Hafta sonunu havuz başında dinlenerek veya arkadaşlarınızı barbekü partisi vererek keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bunun gibi aktiviteler için en ucuz ve eğlenceli yol havuz başından geçer. Bir yüzme havuzu ile bahçenizde müthiş bir ambiyans ve tazelenme yakalarsınız.

YAŞAM TARZINIZI GÜZELLEŞTİRİN

Yaşam biçiminize lüks ve konfor katacak en iyi seçenek bir yüzme havuzundan başkası değildir. İyi bir dinlence, kaliteli bir yaşam ortamı ve eşsiz havalı bir bahçe sizinkinden başkası olmamalı. Yaşam tarzınızı bir yüzme havuzu ile güzelleştirin.