tuz klor jenaratorleri - Havuz Alternatif Dezenfeksiyon Sistemleri

Havuz Alternatif Dezenfeksiyon Sistemleri

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Havuzların yüzülebilirliğini sağlamaya yönelik teknolojilerden yeni nesil imkanı ifade eden ozon ve tuz klor jeneratörleri sayesinde daha temiz ve yüzülebilir havuz deneyimi sunmak mümkündür.

Özellikle lüks otellerin müşterilerine daha verimli bir havuz suyu sunabilmelerine yönelik mutlaka tercih etmeleri gereken dezenfeksiyon sistemi çok daha pratik ve etkin dezenfeksiyon sağlıyor. Irmak Teknik tarafından Bodrum havuzları için yeni nesil sistem olarak uygulanabilen alternatif temizleme uygulamasının sağladığı faydalar şunlardır:

1- Havuz suyunun gözleri yakması problemi, mayoları ağartması ve kuru cilt gibi problemlere neden olması dezavantajdır. Ancak ozon ile yapılan dezenfeksiyon uygulamasında havuz suyundaki bu gibi etkilerin söz konusu olması mümkün değildir.

2- Havuz suyu berraklığı çok daha kaliteli şekilde sağlanılabilir. Bu da, otel müşterilerinin havuza daha çok güvenmesini ve memnun kalmalarını sağlayabilir.

3- Ozon ile yapılan dezenfeksiyon uygulamasından çok daha temiz bir havuzun ortaya çıktığı kanıtlanmıştır. Virüs, çeşitli mikroorganizmalar gibi etkenlerin sudan atılması çok daha hızlı ve verimli şekilde gerçekleşebiliyor.

4- Ozon jeneratörüyle suda birtakım partiküller meydana gelmez. Çünkü ozon dezenfeksiyon işleminden sonra oksijene dönüşebilir.

5- Oksijenin insan sağlığına zararı olmadığı için dönüşen oksijen suya aksetmesi herhangi bir fazla doza ve alerjiye neden olmaz.

ev tipi tuz klor jeneratoru bodrum - Havuz Alternatif Dezenfeksiyon Sistemleri

Bodrum havuzları için en uygun dezenfeksiyon sistemin uygulanması için Irmak Teknik tarafından uzman personel çalışmalarını projelendiriyor. Ardından ise, en kısa sürede havuz için en uygun ozon jeneratör sistemin kurulumuna geçiliyor.

Kısa sürede kurulumu yapılan sistemin hemen kullanılarak, havuz suyunda yarattığı farkı gözle görmek mümkündür. Lüks ve modern otellerin havuzları için mutlaka tercih edilmesi icap eden sistemin Irmak Teknik tarafından kurulumu yapılıp; ve çalışma prensipleri ilgili personele anlatılıyor.

Neden dezenfeksiyona ihtiyaç var?

Bodrum havuz kültürünün en yaygın olduğu semtlerden birisidir. Yazın oldukça sık kullanılan havuzların insanlar için sağlıklı bir eğlence yerine dönüştürülmesi icap ediyor. Birçok kişi tarafından kullanılan havuz suyunun hareketliliğini ve temizliğinin sağlanmaması halinde hastalıkların söz konusu olması muhtemeldir. Dolayısıyla mutlaka dezenfeksiyon sistemi kurularak havuzun çok daha temiz olması sağlanmalıdır.