Havuz Bakım ve Temizlik Hizmeti

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Her mevsim yüzme keyfi yaşatan havuzların bilhassa tatil sezonu için yoğun bir kullanıma maruz kaldıklarını ifade edebiliriz. Bu nedenle sezon açılmadan önce havuzların bakım ve temizliklerinin yenilenmesi oldukça faydalıdır.

Havuz temizliğine önem verilmesi ve belirli zaman dilimleri içerisinde havuzla ilgili temizlik işlemlerinin yapılması daha hijyenik bir havuzun ortaya çıkmasını sağlayabilir. Ayrıca, havuzun bakımının aksatılması halinde ömrü de kısalarak, kullanılmaz hale gelebilir. Bu gibi durumların yaşanmaması adına mutat temizlik hizmetlerinin belirli dönemler için tedarik edilmesi gerekiyor.

 

Detaylı havuz temizlik hizmeti

 

Irmak Teknik tarafından Bodrum başta olmak üzere verilen havuz temizlik hizmetleriyle çok daha hijyenik havuza sahip olabilirsiniz. Havuz temizliğinin uzman kişiler tarafından yapılmaması halinde arzu edilen temizlik gerçekleşmeyebilir. Bu da, hem zaman hem de su israfına neden olabilir. Havuzun büyüklüğüne göre ise harcanan su miktarının maliyeti de bütçeleri zorlayabilir. Dolayısıyla, belli bir dönem için gerçekleşecek olan havuz temizliğinin detaylı olarak yapılması ve suyunun sonrasında doldurulması gerekiyor.

bodrum havuz bakimi hizmetleri bodrum havuzcu - Havuz Bakım Hizmeti

Irmak Teknik, hem havuz imalatı hem de havuz temizlik hizmetleri hususlarında uzman bir kurumdur. Havuz temizliklerini en ince detayına kadar yerine getirerek, daha hijyen ve sağlıklı bir havuzun kullanılmasını mümkün kılıyor.

Temizlikde dikkat edilmesi gerekenler?

Havuz temizliği sanılanın aksine oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Uzun süre suyun havuz içerisinde kalması birtakım kireçlenme, korozyon ve tıkanıklık gibi durumlara neden olabilir. Mikropların da üremesine zemin hazırlayan bir yapıya gelebilir. Bunun önlenebilmesi için titiz bir çalışma yapılması gerekiyor. Havuz duvarlarındaki yosunlaşmanın önlenmesini sağlayacak ilaçların kimyasal bazlı olmamasına dikkat edilmelidir. En iyi ilaç ve temizlik malzemeleri temin ederek yapılacak havuz temizleme işlemi sonrasında yeni suyun transferine başlanılabilir.

Havuzun iyi temizlenmemesi halinde kokma, renginin bozulması ve sağlık açısından birtakım riskler ortaya çıkabilir. Dolayısıyla temizlik zamanı gelen havuzun uzman kişiler tarafından en iyi şekilde temizlenmesi gerekiyor. Temizlenildiğinden emin olunduktan sonra su transferinin gerçekleşmesi lazımdır. Yüzme havuzu ve süs havuzlarının belli zaman dilimi içerisinde ihtiyaç duyduğu temizliğin nitelikli ekipler tarafından tamamlanması adına firmamızla irtibata geçebilir ve en kısa sürede havuzunuzun temizlenmesini sağlayabilirsiniz.