havuz filtrasyon sistemi 1 - Havuz Filtrasyon Sistemi

Havuz Filtrasyon Sistemi

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Havuz kültürünün ve deneyiminin en iyi şekilde yaşanmasına yönelik çözümler içerisinde filtrasyon sistemi önemli bir yer tutuyor.

Irmak Teknik tarafından uzman personel ve birinci sınıf malzeme kullanılarak Bodrum’daki tüm havuzlara uygulanabilecek sistemin havuzun berraklığı ve temizliğini doğrudan etkilediğini söyleyebiliriz. Havuzun büyüklüğüne göre farklı filtrasyon güçleri sağlayacak makine ve ekipmanların kullanılması icap ediyor. Bunu belirleyecek ve ayarlayacak olan kişilerin uzman olmaları önemlidir.

 

Neden filtrasyon sistemine ihtiyaç var?

 

Türkiye’nin turizm baş semti durumundaki Bodrum’da otel, pansiyon ve villalarda havuzların kullanımı oldukça yüksektir. Bunların temiz ve hijyen standartlarına uygun olması gerekiyor. Sağlık Bakanlığı tarafından

Yine yaşam alanlarında yer alan havuzların temizliğinin de belli dönemler yapılması gerekiyor. Bununla ilgilenen kişilerin hızlı ve seri hareket etmeleri bazı hususları atlamaları anlamına gelebilir.

Irmak Teknik çözümleri

Irmak Teknik tarafından havuzun boyutuna göre tercih edilen filtrasyon sistemleri, suyun devir daim sırasında içerisindeki çözünemeyen maddelerin filtreye takılmasını ve temizlenen suyun yeniden havuza transfer edilmesini mümkün kılıyor. Bu işlem, havuzun temiz kalması, suyun berraklığını koruması ve yüzülebilir standarda sahip olması açısından elzem bir işlemi ifade ediyor. Bodrum’daki havuz sistemlerinde bulunmaması halinde havuz temizliğinde söz edilebilmek mümkün değildir. Bu da, havuza giren kişilerin sağlık sorunları yaşama risklerini arttırabiliyor.

Filtre temizliği

Bodrum havuz filtrasyon sistemlerini uygulayacak ekiplerin uzman olmaları gerekiyor. Sistem için seçilen malzemelerin kalitesiz ve uygulamanın yanlış şekilde planlanması halinde elde edilmek istenilen havuz temizlliğinin sağlanması mümkün olmaz. Ayrıca, filtrasyon için icap eden filtre sistemlerinin belli dönemler içerisinde temizlenmesi de gerekiyor. Aksi durumda filtrenin tıkanması ve filtreleme işlem performansının düşmesi söz konusudur. Buna yönelik bakım da havuz temizlik servis ekibi tarafından yapılmalıdır.

Birinci sınıf filtrasyon ve berrak havuz modeli

İnsanların havuza girmeleri için güven duymaları icap ediyor. Bu da, kişilerin havuza baktıklarında berrak bir suyla karşılaşmalarıyla sağlanılabilir. Özellikle Bodrum havuzları sık kullanıldıklarından suyun berraklığını sağlayacak filtrasyon sistemlerinin yüksek performans ile çalışması gerekiyor. Bunun için Irmak Teknik çözümlerinden faydalanabilirsiniz.