Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Havuz keyfinin her mevsim mümkün hale getirilmesi için geliştirilen teknolojiler arasında ısıtma fonksiyonunu icra eden alternatif ürünler yer alıyor.

Irmak Teknik, Bodrum havuz kültürüne kazandırılması açısından en yeni ve en iyi çözümlerin sunulması açısından farklı ürün gruplarına yer veriyor. Ancak her havuz için ideal ısıtma sistemi olarak ısı pompa mekanizmalarını tavsiye ediyor. Havuzun büyüklüğü ve ebatlarına göre birden fazla ısı pompasıyla sağlanacak su ısı derecesi, aynı zamanda da suyun fazla ısınmasını önleyici termometre sistemine sahiptir.

Isı pompa sistemleri; lüks ve modern havuzlar için en ideal ısıtma sistemidir. Ayrıca bu sistemin soğutma özelliği de söz konusudur. Özellikle yazın çok fazla sıcak olan bölgelerin havuzlarında meydana gelen ısınmanın ideal noktaya indirilebilmesi için soğutma sisteminden de faydalanmak mümkündür. Irmak Teknik, ısı pompa sistemlerinin uygulanması ve verimliliğinin sağlanması için gerekli çözümleri sunmaktadır.

havuz isitma sitemi - Havuz Isıtma Sistemleri

Alternatif ısıtma sistemi var mı?

Isı pompalarına alternatif olarak kabul edilen ısı sistemleri vardır. Özellikle solar paneller kullanılarak yapılan ısıtma sistemi çok daha az maliyetlerle büyük havuzların ısınmasını mümkün hale getiriyor. Ancak güneş enerjisinden yararlanılabilecek zaman ve mevsim farklılıkları göz önüne alındığında solar panel ısıtma sistemleri ek bir çözüm olarak yaygın hale gelmiştir. Özellikle sistemin kış mevsiminde herhangi bir avantajının olmaması, ısı pompa kullanımı kadar yaygın hale gelmesini engelliyor. Kışın güneş enerjisinden oldukça az yararlanılması, panel sistemleriyle yapılan ısıtma imkanını sınırlı kılıyor.

Havuzların iyi şekilde ısınabilmesi için icap eden teknoloji, ısı pompalarıdır. Alternatif olarak güneş paneli sistemleri ek çözüm olarak tercih edilebilir. Irmak Teknik tarafından her iki sistem ve daha farklı ısıtma alternatifleri, havuzun modeli ve boyutlarına göre tavsiye edilebiliyor

Lüks ve büyük havuzlar için ısı pompaları en iyi performans sunan ısıtma tercihleridir. Dolayısıyla, havuzların her mevsim eğlenceli şekilde kullanılabilmesi adına gerekli olan ısı pompa sistemlerinin uygulanması, bakımı ve tadilatına dikkat edilmesi gerekiyor. Bu husustaki her çözüm için Irmak Teknik Bodrum ve çevresinde hizmet sunuyor.