havuz pompalari - Havuz Pompaları Satışı

Havuz Pompaları Satışı

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Havuz kullanımın yaygınlaşmasıyla beraber daha temiz ve hijyen havuzların oluşturulmasına yönelik teknolojiler de gelişim göstermeye başladı.

Irmak Teknik tarafından Bodrum ve çevresi için büyük, küçük veya süs havuzu fark etmeksizin gereksinim duyulan havuz pompa ürünleri tedarik ediliyor. Her havuzun modeline ve büyüklüğüne göre farklı pompa mekanizmasına ihtiyaç duyabilir. Dolayısıyla pompa ürünlerin açıklamalarına bakarak havuzunuz için hangisinin uygun olduğunu anlayabilirsiniz.

 

Havuz Pompası Neden Gereklidir?

 

Havuz pompa mekanizmaları her havuz modeli için gereklidir. Havuz pompasının olmadığı bir havuzun kirlenmesi çok daha kolay ve kısa zaman sürebilir. Dolayısıyla çok sık kullanılan havuz modellerinin iyi bir pompa mekanizmasına sahip olmasına dikkat edilmelidir. Pompa mekanizması, havuz suyunun devir daim yapmasını ve hareketli kalmasını sağlar. Girişte uygulanan enerjiden daha fazla bir şekilde çıkış enerjisi yaratması sayesinde su sirkülasyonunun mümkün hale gelir. Bu da, suyun hareketli olmasını ve temiz kalmasını sağlar.

Pompa mekanizmasında yer alan filtre sistemi sayesinde sudan pompaya ulaşacak partikül veya daha büyük cisimlerin pompaya zarar vermesi engellenebilir. Bu nedenle pompaların sahip olduğu filtre sistemlerinin belirli zamanlarda temizlenmesi ve kontrol edilmesi önemlidir.

Bodrum Havuz Tadilat ve Bakım İşleri.

Pompa mekanizmalarının kurulum yapılacağı yer de önem arz ediyor. Temiz ve hava sirkülasyonun olduğu bir açık alan içerisinde pompa mekanizmasının motor sistemi kurulmalıdır. Kapalı alanlara kurulan motor sisteminin kendi sıcak havasını kullanması, motorun aşırı ısınmasına ve dolayısıyla yanmasına neden olabilir.

Uzman kişiler tarafından büyük havuzlar için en ideal havuz pompa sistemlerinin tedariki ve uygulamasının yapılması mümkündür. Pompanın uzun ömürlü olması ve iyi bir performans göstermesi elzemdir. Ayrıca, olabildiğince sessiz çalışan pompa sistemlerinin de seçilmesi gerekiyor. Böylece yüzme sırasında çok daha gürültüsüz bir ortam söz konusu olabilir. Pompa mekanizmaları, suyun sirkülasyonu ve temiz kalmasını sağlamak adına mutlaka kullanılması icap eden bir sistemdir. Ancak bu durum havuz temizliğinin gereksinim olmaktan çıkması anlamına gelmiyor. Sadece bu sürenin daha uzun zaman dilimi içerisinde yapılmasını mümkün kılıyor.

Birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilen havuz pompa mekanizmalarına sahip olun ve havuz deneyimini daha iyi şekilde sunun!