havuz mekanik tesisati - Havuz Yapımı, Havuz Tadilatı, Süs Havuzu ve Jakuzi İmalatı

Havuz Yapımı, Havuz Tadilatı, Süs Havuzu ve Jakuzi İmalatı

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

Tatil zamanının ve eğlencenin vazgeçilmez sporu olarak görülen yüzmenin hem deniz hem de havuzda yaşattığı deneyim farklıdır. Deniz yerine havuzda yüzme keyfini sonuna kadar yaşamak isteyenlerin kaliteli ve estetik bir havuza sahip olmaları icap ediyor.

Eşsiz bir havuz keyfi için birinci sınıf ürünler ve işçilik kullanılarak; Irmak Teknik tarafından inşa edilen havuzlar yeni bir havuz deneyimi yaşatıyor.

Birçok tatil köyü, otel ve pansiyonların nitelikli havuz imalatına yönelik taleplerini karşılayan Irmak Teknik, yeni gelişmeler ve malzemeler kullanarak modern havuzlara sahip olmanız için çalışıyor. İstenilen tasarımda ve estetik modelde en iyi havuz imalatı için Irmak Teknik ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Jakuzi imalatı

 

Birinci sınıf malzeme kullanılarak imal edilecek havuz modelinin insan sağlığına zarar vermeyen hammaddeleri içerdiğini ifade edelim. Hafif ve sağlıklı olması adına tercih edilen maddeler arasında galvaniz çelikler yer alıyor. Paslanmaz özellikli, sağlam ve uzun ömürlü olan bir sistemin vücuda getirilmesini sağlayan çeliklerin üzerine yine birinci sınıf yalıtım malzemeleri ekleniyor. Böylece, uzun süre kullanıma uygun, estetik, sağlıklı ve modern bir havuzun ortaya çıkması sağlanıyor. Klasik havuz boyutlarının ve şeklinin yanı sıra, daha değişik ve farklı tasarımlarla havuz uygulamalarına imza atılarak, farkınızın ortaya çıkması mümkün hale geliyor.

Süs havuzları hususlarında da çözüm üreten firmamız, bahçe veya binaların giriş kısımlarına uygulanan süs havuzlarıyla daha estetik bir mimari çizginin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor.

Hayal edilen süs havuzu modellerinin yanı sıra, yaratıcı ve estetik süs havuz modelleri arasından tercih edilecek bir modelin uygulamasını hızlı bir şekilde yerine getiriyor. Modern, estetik ve harika süs havuzu çözümleri en uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor.

 

Yüzme ve süs havuzları

 

Eşsiz bir banyo keyfinin olmazsa olmazı jakuzilerin rahatlatıcı atmosferine çok daha fazlasını katıyoruz. Kaliteli, estetik ve daha rahat bir jakuzi modeliyle klasik banyo standartlarının dışına çıkabilirsiniz. Otel, ev veya pansiyonlar için uygulanacak farklı jakuzi modelleri arasından veya kendi projenizin uygulanması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Birinci sınıf malzeme ve işçilik kullanılarak imal edilen jakuzi modelleri uzun süre dayanıklı ve güvenlidir.