cropped bodrum havuz kimyasallari bodrum havuz ekipmanlari bodrum havuz bakim 1 - Misyon Vizyon

MİSYON VİZYON

Müşteri Hizmetlerimiz

Görüş ve önerileriniz bizim için önemli lütfen görüş ve önerilerinizi tarafımıza iletmek için bize ulaşın müşteri hizmetlerimiz size en kısa zamanda geri dönüş yapacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkkür ederiz.

BODRUM HAVUZCU HAVUZ BAKIM HİZMETLERİ VE KİMYASAL SATIŞI

Misyon ilkelerimiz;

Irmak Teknik, Bodrum’da en iyi havuz imalatı ve tadilatı hizmetine sahip marka olma yolunda gerekenleri; planlayan ve uygulayan idari yapıyı benimsemiştir. Bu kapsamda, gerek mevcut personelin eğitimi, kendilerini geliştirmesi ve müşterilerle iletişim konusundaki yeterliliklerinin sağlanması adına tedbirlerini çağdaş ilkelere uygun şekilde yerine getiriyor.

Vizyon ilkelerimiz;

Irmak Teknik, öncelikle Bodrum olmak üzere yakın bölgesi ve Türkiye genelinde, havuz imalatındaki yenilikçi yaklaşımıyla ön plana çıkmayı vizyon ilkesi olarak kabul etmiştir. Marka bilinirliliğini arttırmak ve daha fazla kitle tarafından tercih edilerek yeni nesil havuz imalatını yaygınlaştırmayı hedefliyor.

Irmak teknik siz değerli müşterilerimize kalitesiz sorunsuz güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyor.

EVİNİZE DEĞER KATIN

Yapılan pek çok araştırma, içerisinde havuz bulunan evlerin, evin mevcut emlak değerinden %20 daha pahalı fiyatlara yükselttiğini gösteriyor. Ayrıca, havuz bulunan evlerin çok daha kolay kiraya verildiği ve satıldığı belirtiliyor. Havuza yatırım yapmak, evinizin değerini ve keyfini arttırır. Bir havuzla evinize değer katın!

SEVDİKLERİNİZLE VAKİT GEÇİRMENİN EN GÜZEL YOLU

Evinizde bulunan bir yüzme havuzu, sevdiklerinizle beraber keyif ve eğlence dolu vakit geçirme imkânı sağlar. Çocuklarınızı yüzme kurslarına yazdırmak zorunda kalmayacaksınız. Çocuklarınız ya da torunlarınız evden ayrılmak istemeyecek ve hafta sonları size gelmeyi iple çekecekler.

EVİM EVİM GÜZEL EVİM

Evinizde bir yüzme havuzunuzun olması; canınızın istediği her an kullanabileceğiniz, dinlendirici ve ferahlatıcı bir ortamın keyfini çıkarmaktır. Su kenarında dinlenme, kahvaltı, kahve arası aperatifler, akşam yemeği ile havuz başı parti keyfi daima yanı başınızda demektir. Evdeki havuzdan daha güzel ve eğlenceli başka neresi olabilir ki? Evim evim güzel evim…

BÜTÇENİZİ ZORLAMADAN EĞLENME İMKANI

Hafta sonunu havuz başında dinlenerek veya arkadaşlarınızı barbekü partisi vererek keyifli saatler geçirebilirsiniz. Bunun gibi aktiviteler için en ucuz ve eğlenceli yol havuz başından geçer. Bir yüzme havuzu ile bahçenizde müthiş bir ambiyans ve tazelenme yakalarsınız.

YAŞAM TARZINIZI GÜZELLEŞTİRİN

Yaşam biçiminize lüks ve konfor katacak en iyi seçenek bir yüzme havuzundan başkası değildir. İyi bir dinlence, kaliteli bir yaşam ortamı ve eşsiz havalı bir bahçe sizinkinden başkası olmamalı. Yaşam tarzınızı bir yüzme havuzu ile güzelleştirin.